Блог

Беззаперечна позиція камінів на ринку

Незважаючи на те, що дизайн інтер'єру все частіше нас дивує, обов'язковим атрибутом будь-якої вітальні є закритий вогонь у найрізноманітніших проявах. Справа в тому, що камін є невід'ємним елементом облаштування дому. Він не лише зігріває, але також є серцем будинку, де проводяться сімейні вечері та зустрічі з друзями. Важливою особливістю такого пристрою є безаварійна робота  та  якість виробу.

 

Серія виробів Defro Home - це вклади, які характеризуються високим рівнем якості та безпеки. Сучасні системи опалення відповідають потребам найвибагливіших клієнтів. Наша продукція - це не лише дизайнерські рішення, але перш за все відмінне джерело тепла, на яке ви завжди можете розраховувати. До переліку нашої продукції входять: повітряні камінні вклади, вклади з водяним контуром, печі на дерево та пелетні печі. Такий широкий асортимент продукції в різних формах дозволяє задовольнити індивідуальні потреби споживачів.

 

Щоразу більший вибір повітряних камінних вкладів

Повітряні камінні вклади – це культові пристрої, які набувають найрізноманітніших форм та завершень. Виріб ідеально підходитиме для будь-якого інтер'єру, завдяки можливості індивідуального підбору декоративної рамки, кольору ручки і кераміки. Серед великої кількості виробів, найбільш популярними є вклади з боковим склом, що є лідерами у дизайні інтер'єру. Ці продукти були додатково розширені за допомогою системи гільйотини Perfect Up. Наша безшумна система відкривання та закривання дверей безсумнівно є плюсом у повсякденному використанні.

 

Тепло з каміна обігріє весь будинок

Для клієнтів, які хочуть чогось більшого, ніж просто камін, ми підготували вклади з водяним контуром. Використання технології водяної сорочки, дозволяє з'єднати вклад з іншими опалювальними пристроями будинку, такими як котел, тепловий насос чи  сонячні батереї. Каміни з водяним контуром – це ідеальне вирішення для людей, які прагнуть економити на опаленні.

 

Простота завжди у моді

Альтернативою традиційним камінним вкладам є печі на дерево, які називають «козами». Завдяки своїм невеликим розмірам, а також у відсутності необхідності облицювання, «коза» може бути змонтована навіть у приміщеннях з малою площею. Для практичної людини незамінною буде піч QUADROOM з гарним баченням вогню. Для шанувальників мінімалізму з художнім баченням незабутньою буде «коза» ORBIS в золотому кольорі.

 

Потужність пелетних печей

Перераховані вище переваги печей та зацікавленість споживачів призвели до того, що ми запровадили виробництво пелетних печей. Їхньою додатковою перевагою є економія часу для користувача та невелика затрата зусиль, завдяки вмонтованому контейнеру подачі пелет та дистанційному керуванню.

 

Екологічні продукти, що відповідають вимогам Ekodesign

Наша найвища цінність  - це захист навколишнього середовища. Новітні рішення та якість матеріалів, що використовуються нами, спрямовані на максимізацію ефективності пристрою. Це призводить до ефективності згоряння і, як наслідок, до низьких викидів CO2 в навколишнє середовище. Тому наші продукти не тільки відповідають вимогам, але й є еталоном для промисловості в аспекті Ekodesign. Більшість наших пристроїв вже відповідають екологічним стандартам, які будуть діяти в Польщі з 2022 року. Завдяки ефективному процесу згоряння та спеціально розробленій камері згоряння, наша продукція характеризується низьким рівнем викидів пилу, підтвердженим сертифікатом BImSchV 2. Все це робить наші повітряні вклади, вклади з водяним контуром, печі на дерево та пелетні печі надзвичайно екологічно чистими продуктами.

Каміни та печі – це ідеальне вирішення для будь-якого інтер'єру. Правильно підібраний камін може творити дива і підкреслювати стиль кімнати. Не лише різноманітність розмірів, але й стильні аксесуари задовольнять найвибагливіші смаки споживачів.

Лічильник відвідувань: 194374 , сьогодні: 22 , вчора: 23 , онлайн: 0