BLOG

Камінні вклади – економія чи ні?

додано:

Камінні вклади – економія чи ні?

Камінні вклади – економія чи ні?

 

 

 

 


 

Відповідь на це питання буде різною для кожного з нас. Тож чи варто вкладати кошти в придбання камінного вкладу та його встановлення, багато в чому залежить від того, наскільки часто камін буде використовуватися та експлуатуватися. Крім того, простіше прийняти рішення і облаштувати місце для камінного вкладу в новозбудованому будинку, ніж ретельно переобладнювати вітальню або зносити стіни.

Камін із вкладом, в якому весело потріскує вогонь - це перш за все чудова прикраса, що забезпечує теплу атмосферу та клімат у приміщенні. В довгі зимові вечори посидіть біля каміна, зігрійтеся і добре проведіть час з улюбленою книгою або запросіть друзів та родичів. Ось і відповідь чи варто купувати камінні вклади.

Якщо, крім того, камінний вклад буде використовуватися як альтернативне джерело тепла для обігріву приміщення, або значно більшою мірою, використовуючи систему DGP або водяний контур, то камінний вклад стане основним джерелом опалення, відповідь на питання приходить сама. Щоб звести витрати на опалення до мінімуму, варто встановити камінний вклад, додатково отримуючи неоціненний візуальний досвід.

Щоб ще більше переконати тих, хто не готовий інвестувати в камін, слід підкреслити, що найбільшою перевагою камінних вкладів є незалежність від зовнішніх джерел енергії - електроенергії чи газу. Відсутність електроенергії в холодні дні не призведе до охолодження будинку, все, що вам потрібно зробити - запалити камін і насолодитися теплом.

Крім того, камінні вклади є одним з найбільш екологічних джерел тепла, а продукти спалювання деревини, що утворюються, набагато менш шкідливі для навколишнього середовища, ніж продукти згоряння, наприклад, газу.

Якщо рішення прийнято - саме час придбати камінний вклад. Вибираючи вклад для каміна, ви повинні пам’ятати, що це рішення на довгі роки, тому ви повинні докласти максимум зусиль, щоб вибрати камінний вклад, який відповідатиме вашим очікуванням. Шукаючи правильний камінний вклад, зверніть увагу на його тип, потужність опалення, ціну та візуальну цінність.

Щоб повністю задовольнити потреби клієнтів, DEFRO розробила лінійку технологічно вдосконалених та надзвичайно декоративних камінних вкладів DEFRO HOME. Камінні вклади, що мають марку DEFRO HOME, є ідеальним доповненням до котлів центрального опалення, основного продукту DEFRO, лідера на ринку в цьому сегменті.

Вклади для каміна DEFRO HOME - це бачення майбутнього.

 

 

Повітряні камінні топкиПовітряні камінні топки

 

Топки з водяним контуромТопки з водяним контуром

Лічильник відвідувань: 194375 , сьогодні: 23 , вчора: 23 , онлайн: 0