ЕКОЛОГІЯ

Суворі норми ЄС, що стосуються викидів вихлопних газів печами, камінами та іншими енергетичними пристроями набудуть чинності в 2022 році. Однак, ми вже сьогодні пропонуємо камінні вклади та печі, які відповідають найсуворішим екологічним вимогам. Погіршення стану природного середовища відображається у все більш обмежуючих законодавчих положеннях відповідно до директиви ЄС, загальновідомій як Ekoprojekt. Тести підтвердили, що наша продукція відповідає вимогам стандартів BImSchV2 та Ekoprojekt. Ми пропонуємо не тільки якісні вклади, але й захищаємо навколишнє середовище, мінімізуючи викиди пилу та оксиду вуглецю.

 

 

Bimsch

Камінопечі, трактують як комбінацію конвекційних камінів та акумуляційних печей, і можуть бути формально класифіковані як накопичувальні обігрівачі приміщень. Вимоги щодо таких пристроїв прописані в нормі PN-EN 13229, яка регулює методи їх тестування та допустимі норми викидів забруднюючих речовин в атмосферу. Згідно з цим документом, середні викиди оксиду вуглецю в процесі згоряння не повинні перевищувати 3345 mg/Nm3, тобто 3000 ppm. Стандарти BImSchV 1 та BImSchV 2 більш суворі з точки зору граничних величин викидів для камінопечей. BImSchV 1 діє з 22 березня 2010 року та визначає максимальний рівень викидів CO 4000 mg/Nm3 для діючих пристроїв та 2000 mg/Nm3 для нового обладнання. З іншого боку, стандарт BImSchV 2, який діє з 31 грудня 2014 року, визначає максимальний рівень викидів CO не більше 1250 mg/Nm3.

 

 

eko

Високі вимоги до камінів прописані у Директиві Європейського Парламенту та Ради 2009/125/ЄС, які називаються Ekoprojekt. Вона охоплює всі енергозберігаючі пристрої, що використовуються у будівництві. У більшості випадків директива визначає правила та критерії для встановлення вимог до таких пристроїв через виконавчі центри, тоді як конкретні вимоги надаються для пристроїв, які мають значний вплив на природне середовище та займають значну частку на європейському ринку. Енергетичне обладнання в усіх країнах Європейського Союзу повинно відповідати певним стандартам, щодо викидів пилу, оксиду вуглецю або оксиду азоту. Ekoprojekt поширюється не лише на печі та теплові насоси, а й на "обігрів приміщень деревом", в тому числі і домашні каміни, які є додатковим джерелом тепла

Лічильник відвідувань: 181737 , сьогодні: 27 , вчора: 11 , онлайн: 0