Незаперечне положення камінів на ринку

Незаперечне положення камінів на ринку

додано:

Незаперечне положення камінів на ринку

Незважаючи на те, що дизайн інтер'єру все частіше дивує, необхідно, щоб вони були закриті в різних формах. Справа в тому, що камін є невід'ємним елементом меблів для дому. Він не тільки дає вам тепло, але є також і серцем будинку, де проводяться сімейні вечері або зустрічі з друзями. Важливою особливістю такого пристрою є безвідмовність і якість обробки, щоб нас ніколи не підвело.

Сімейство продуктів Defro Home - це пристрої, які характеризуються високим рівнем якості та безпеки. Сучасні продукти опалення відповідають потребам найвибагливіших клієнтів. Наші прилади - це не тільки дизайн меблів, але перш за все відмінне джерело тепла, на яке ви завжди можете розраховувати. Ми представляємо такі пристрої, як: повітряні камінні топки, камінні топки з водяним контуром, вільно-стоячі печі та пелетні печі. Такий широкий асортимент продукції в різних формах дозволяє задовольнити індивідуальні потреби.

 

Більш багата пропозиція камінних топок

Повітрянні камінні топки є знаковими пристроями, які приймають різні форми і оздоблення. Можливість індивідуального підбору декоративної рамки, кольору ручки і кераміки зробить прилад ідеально підходящим для будь-якого інтер'єру. З безлічі форм, топки з бічним склом, є хітом домашнього інтер'єру і постійно відзначають тріумфи популярності. Ці продукти були додатково розширені за допомогою гільйотинової системи Perfect Up. Наша безшумна система відкривання та закривання дверей пристрою безсумнівно є плюсом у повсякденному використанні.

 

Тепло з каміна зігріє весь будинок

Для клієнтів, які хочуть чогось більшого, ніж камін, ми підготували топки з водяними контурами. Застосовувана технологія водяного контуру забезпечує можливість з'єднання з іншими пристроями, що відповідають за опалення будинку, наприклад, котел, тепловий насос або сонячну систему. Камін з водяним контуром- ідеальне рішення для любителів топити в каміні в економічно ефективній формі.

 

Простота ніколи не виходить з моди

Альтернативою традиційним каміним топком є вільно стоячі печі, які називають козами. Завдяки своїм малим розмірам і відсутності необхідності обробки, коза може бути змонтована навіть у приміщеннях з невеликою кубатурою. Для практичної людини незамінною буде вільно стояча піч CUBE з гарним баченням. Для мінімалістської людини з художнім баченням сталева піч ORBIS в золотистому кольоровому варіанті буде незабутнім

 

Потужність з пелет

Перераховані вище переваги печей та інтереси одержувачів означали, що ми збільшили наші пропозиції і тепер у нас є пелетні печі. Додатковою їх перевагою є економія часу для користувача і невелика кількість зусиль завдяки вбудованому контейнеру і використовуваному контролеру.

 

Екологічні продукти, що відповідають припущенням екодизайну

Наша перевага - це вплив продуктів на навколишнє середовище. Новітні рішення та якість матеріалів, що використовуються нами, спрямовані на максимізацію ефективності пристрою. Це призводить до ефективності згоряння і, як наслідок, до низьких викидів CO2 в навколишнє середовище. Тому наші продукти не тільки відповідають вимогам, але й є еталоном для промисловості в аспекті екодизайну. Більшість наших пристроїв вже відповідають екологічним стандартам, які будуть діяти в Польщі з 2022 року. Завдяки дуже ефективному процесу згоряння та спеціально розробленій камері згоряння, наша продукція характеризується низьким рівнем викидів пилку, підтвердженим сертифікатом BImSchV 2. Все це робить наші повітряні та водні камінні топки , стальні печі та пелетні печі надзвичайно екологічно чистими продуктами.

 

Каміни та кози - ідеальне рішення для будь-якого інтер'єру. Правильно підібраний пристрій може творити дива і підкреслювати стиль кімнати. Не тільки різноманітність розмірів, але й стильні аксесуари задовольнять найвибагливіші смаки одержувачів.

Лічильник відвідувань: 194374 , сьогодні: 22 , вчора: 23 , онлайн: 0