ПРО КОМПАНІЮ

 

Компанія DEFRO була заснована в 1973 році, хоча її витоки сягають 1973 року. На початку своєї діяльності компанія надавала слюсарні та зварювальні послуги. З часом наша компанія розпочала виробництво котлів центрального опалення. В даний момент ми є лідером серед виробників опалювальних приладів у Польщі та одним з найбільших у Європі.

DEFRO має сучасний, комп'ютеризований виробничий завод. Ми постійно розширюємо та модернізуємо машинний парк, який складається з декількох технологічних блоків. Перевага DEFRO - це власне конструкторське бюро, яке дає можливість комплексно впроваджувати проект, починаючи від розробки концепції продукту до багатосерійного виробництва. Вся продукція виробляється від початку до кінця в компанії.

Велику увагу DEFRO приділяє післяпродажному та гарантійному обслуговуванню. Завдяки великій мережі технічної підтримки, наш Сервісний центр швидко і ефективно реагує на запити клієнтів, і таким чином забезпечує професійний сервіс післяпродажного обслуговування запропонованих продуктів. Компанія постійно розширює зовнішню сервісну мережу, а також співпрацює та регулярно проводить навчання дистриб'юторів та монтажників з усієї Польщі.

Наступним етапом діяльності компанії є впровадження виробництва печей та камінних вкладів з серії DEFRO Home. Ці вироби відповідають найвищому класу якості та безпеки. Спеціально розроблені корпуси вкладів досягають високої ефективності нагрівання на рівні 83%.

Лічильник відвідувань: 194374 , сьогодні: 22 , вчора: 23 , онлайн: 0